Gocek Tekne Kiralama

Location: (Göcek, Fethiye, Turkey)

Tekne Kiralayarak Göcek’i Keşfedin!

Fethiye Körfezi’nde yer alan Göcek, Türkiye’de ve hatta Akdeniz’de en popüler tekne kiralama ve mavi yolculuk lokasyonlarından biridir. Yalnızca özel tekne ve yatlar ile ulaşılabilen eşsiz koyları, turkuaz mavisi denizi ve tarihi ile Göcek, deniz tutkunları için vazgeçilmez bir tekne tatili rotasıdır.

Mavi ve yeşilin tüm tonlarını barındıran Göcek koylarında denizin tadını çıkarmak herkesin hayali. Göcek’te mavi tur yapmaya karar verdiğinizde yalnızca denizden ulaşılabilen koyları keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz! Göcek’te karayolu ile ulaşılamayan birçok doğa harikası koy bulunmaktadır.

Göcek’te mavi tur yolculuğuna çıkmak istediğinizde birçok farklı tekne tipi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Göcek’te tekne tatili için motoryat, gulet, katamaran ve yelkenli kiralama gibi alternatifleriniz bulunmaktadır. Nasıl tür bir tekne kiralayacağınız tamamen sizin zevklerinize ve tekne tatilinden beklentinize bağlı.

Göcek gulet kiralama, Göcek’in doğa harikası koylarını gezmek ve huzur dolu bir tekne tatili yapmak için en çok tercih edilen alternatiflerin başında yer alıyor. Akdeniz’e özgü geleneksel Türk guletleri ile mavi tura çıktığınızda, günlük yaşantınızı teknede devam ettirebileceğiniz bir konfora sahip olabilirsiniz. Mürettebatlı kiralanan guletler geniş kabinleri ve güvertesi ile misafirlerine uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra Göcek motoryat kiralama, tekne tatili için bir başka seçenek. Göcek’te mavi tur tatilinizde beklentiniz lüks, konfor ve hızı bir arada deneyimlemek ise motoryat kiralama tam size göre! Motoryat kiralama seçeneği, çoğunlukla Göcek’te saatlik veya günlük tekne kiralama yapmak isteyen misafirler tarafından tercih edilmektedir.

Contact to this ad
Related Ads
Boat Rental in Turkey (Turkey)

Teknen.com is an online boat rental platform that serves globally with bareboat and crewed options.